NA DOLINĚ – HOTEL TROJANOVICE

Hledáte odpočinek, místo, kde zapomenete na stres každodenního života a načerpáte trochu čerstvého vzduchu? Pak je pro vás Hotel na Dolině to pravé ořechové. Najdete nás v krásné oblasti Beskyd, v srdci českého pohoří, které je známé svou pestrou faunou i florou. Náš hotel Trojanovice se tak může stát tím ideálním místem pro každého, kdo hledá klid a pohodlí v krásné přírodě.

UBYTOVÁNÍ

Hotel na Dolině nabízí širokou škálu ubytovacích možností od jednoduchých a útulných pokojů až po prostorné apartmány pro vaši rodinku. Celý hotel je plně bezbariérový a v naší nabídce naleznete i přímo bezbariérový pokoj pro osoby s handicapem. Hlavní budova hotelu nabízí také restauraci ve valašském stylu s možností posezení na kryté terase nebo v altánu s krbem. V nové budově „Anděla“ najdete především absolutně klidné pokoje, všechny s terasou nebo balkónem směrem k lesu.

CO V OKOLÍ?

Můžeme se pyšnit klidnou lokalitou v blízkosti sportovního střediska Pustevny. Zde si můžete užít jak procházku po vrcholkách hor, tak využít lyžařského střediska. V zimě určitě doporučujeme festival Ledové Pustevny, během něhož řezbáři tvoří svá mistrovská díla z ledu. Pouhé 4 km od hotelu je dolní stanice lanovky, která vás dopraví na hřeben Beskyd, pokud se chcete vyhnout stoupání do kopce. V opačném případě vede přímo od hotelu chodníček na vrchol Radhoště. Klidné prostředí uprostřed lesů na úpatí posvátné hory Radhošť a bohaté možnosti sportovního vyžití přímo v chráněné krajinné oblasti Beskydy, to jsou předpoklady příjemně stráveného pobytu, to je náš hotel Trojanovice.e, všechny s terasou nebo balkónem směrem k lesu.

HOTEL TROJANOVICE - IDEÁLNÍ MÍSTO PRO ODPOČINEK

Náš Hotel na Dolině vám zaručí klidný pobyt plný komfortu a odpočinku. Personál hotelu se postará o to, abyste se cítili jako doma, a udělá vše pro to, aby váš pobyt byl co nejpříjemnější. Zkrátka, pokud hledáte místo pro odpočinek v krásné přírodě, náš hotel Trojanovice určitě oceníte. Nechte se unést kouzlem Beskyd a užijte si nezapomenutelný klid uprostřed lesa. Pokoj si můžete rezervovat v kategorii Rezervace ubytování.