SVATBY & FIREMNÍ AKCE

Máte rádi lidové umění a tradice? Nedaleko od nás, na legendárních Pustevnách, můžete obdivovat dílo proslulého architekta Dušana Jurkoviče – chaty Maměnka či Libušín. Jurkovič se inspiroval naším krajem a my zase dílem Jurkoviče. S pomocí našich zručných sousedů – tesařů, malířů a zámečníků jsme vybudovali osobitý společenský sál, který jsme nazvali Malý Libušín. Až ho uvidíte, určitě pochopíte proč. Svatbu v takovém prostředí zažijete jednou za život. A na teambuilding či firemní večírek jistě nezapomenou vaši partneři či zaměstnanci. To musíte zažít. Svatba na samotě uprostřed lesa, rodinná oslava babiččiných devadesátin, teambuilding s nočním výšlapem k soše pohanského boha Radegasta, tenisový turnaj, lekce jógy se sluncem vycházejícím nad horami? V našem hotelu najdete ideální zázemí pro různé eventy a aktivity.

PROFESIONÁLNÍ ZÁZEMÍ A CATERING

Sál pro 60 osob je vybavený veškerou technikou, ať už budete promítat prezentaci, pouštět film nebo hudbu. Samozřejmostí je catering, kdy si můžete vybírat z našeho jídelního lístku nebo vám připravíme menu podle vašich představ. Naši kuchaři sbírali zkušenosti ve špičkových podnicích v Česku i Evropě.

POPTÁVKA SVATBY / OSLAVY / FIREMNÍ AKCE

Rádi Vám pomůžeme s uspořádáním svatební hostiny, rodinné oslavy, firemní akce, teambuildingu nebo tenisového turnaje či soustředění. Maximální kapacita u akcí vyžadujících společnou tabuli je 45 osob.

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Váš telefon (vyžadováno)

    Požadovaný termín(vyžadováno)

    Vaše zpráva