Ceník ubytování

Ceny ubytování se liší v závislosti na typu vybraného pokoje a konkrétního data ubytování. Přesnou cenu můžete zjistit v našem rezervačním formuláři.

Rezervace ubytování
Ceník stravování

K ubytování si hosté mohou objednat i následující možnosti stravování. Ceny jsou uvedeny na osobu / den.

Typ stravování

Snídaně pro hosty, kteří nejsou ubytování

180,-

Polopenze

280,-

Plná penze

410,-

Ceník doplňkových služeb k ubytování
Služba

Ubytování psů (podmínky níže)

250 Kč / noc

Postýlka pro dítě

300 Kč / noc

Poplatek za dítě bez nároku na postel

200 Kč / noc

Přistýlka

700 Kč / noc

Podmínky pro ubytování psů

Ubytování psa na pokoji je podmíněno jeho správnými hygienickými návyky a stářím vyšším, jak 3/4 roku. Majitel psa musí mít s sebou očkovací průkaz s vyznačeným platným očkováním proti vzteklině a doklad o ošetření proti blechám kvalitním přípravkem, např. Bravecto, Nexgard, Symparica apod. a pes musí mít svůj pelech. Pes nesmí ležet v posteli nebo sedačce či křesle. Poplatek za psa činí 250 Kč/noc/jeden pes. Z bezpečnostních a jiných důvodů nesmí pes zůstat sám delší dobu na pokoji. Pokoj musí být přístupný obsluze a pokojským, složkám záchranného systému v případě vzniklého nebezpečí. Pes v cizím prostředí by mohl štěkat a tím rušit ostatní hosty, značkovat nebo poškozovat nábytek či drápy ničit čalounění nábytku. Musí být krmen z pevné podložky, ne z koberce. Před vstupem na hotelový pokoj je majitel povinen očistit psa od bláta (především packy) a ostatních nečistot. K tomuto účelu nelze použít hotelový textil! Pes má povolen vstup do všech veřejných prostor hotelu a restaurace. S těmito podmínkami je host seznámen při příjezdu a zároveň s možnými sankcemi za jejich porušení. Při zjištění škody je tato zdokumentována a vyčíslena k úhradě. Vezměte, prosím, tato upozornění na vědomí.

Ceník doplňkových služeb hotelu
Služba

Půjčení elektrokol (nutno předem objednat – ověřit dostupnost)

750 Kč / den

Půjčení dětského kola (výška 115 cm)

350 Kč / den

Privátní venkovní wellness (sauna nebo whirlpool)

150 Kč / 30 minut

Privátní venkovní wellness (sauna i whirlpool)

250 Kč / 30 minut

Kulečník (Karambol)

60 Kč / 60 minut

Tenis

140 Kč / 60 minut

Privátní venkovní wellness

Venkovní wellness zónu s výhledem na horské pásmo Radhoště tvoří finská sauna až pro osm osob s ochlazovacím bazénkem (v zimě možno využít bohatou nadílku sněhu) a odpočívárnou a vířivá vana pro čtyři osoby. Zóna je skryta za neprůhledným plotem. Pokud chcete přímý přístup do wellness z pokoje přes terasu, rezervujte si pokoje v budově Anděla Exclusive A1 a A4 nebo Superior A2 a A3. Nezapomeňte si přibalit přezůvky, o ostatní vybavení se postaráme my.

Způsob platby
Hotově

(Benefit Plus, Edenred, Sodexo, Benefity.cz)

Platební kartou

 (EuroCard, MasterCard, Visa, AMEX, UnionPay)

Fakturou

(včetně možnosti čerpání z FKSP od zaměstnavatele)

Poukázkami a benefity

(Benefit Plus, Edenred, Sodexo, Benefity.cz)