Aktuality a novinkyUbytování Beskydy - pohled na Hotel na Dolině shora
Ubytování Beskydy

Dochází vám už energie a cítíte, že si potřebujete odpočinout? Není lepší způsob, než si sbalit věci a jet si odpočinout do přírody. Ubytování Beskydy – Hotel Trojanovice na Dolině je tím pravým místem.

Kde se nacházíme?

Ubytování v Beskydech, jak už název napovídá, se nachází v Moravskoslezských Beskydech, přesněji v obci Trojanovice. Náš hotel je situován uprostřed lesů, čímž nabízí Beskydy ubytování v soukromí. Nemusíte se však bát, že byste byli úplně odstřihnuti od civilizace, do sousedního města Frenštátu pod Radhoštěm je to autem jen pár minut. Jak se dozvíte níže, nudit se opravdu nebudete, je zde toho spousta, co můžete podniknout!

Ubytování Beskydy – naše pokoje

V našem Hotelu Trojanovice si vyberete přesně ten typ pokoje, který budete potřebovat k vytouženému odpočinku. V nabídce se nachází nejen pokoje pro dva, například pro romantický víkendový pobyt, ale i prostorné apartmány pro případ, že chcete za odpočinkem vyrazit s přáteli, a mnoho dalších pokojů. Nemusíte se bát, nezapomněli jsme ani na naše spoluobčany s omezenou mobilitou – pro ty máme speciální pokoje. Pokud by vás zajímaly i další typy pokojů, podívejte se na naše pokoje. Navíc hned ve vedlejší budově se nachází naše valašská restaurace, kde můžete doplnit energii na další dobrodružství.

Restaurace, svatby a firemní akce

Restaurace Trojanovice – místo, kde si pochutnáte nejen na tradiční kuchyni, ale i na moderním kulinářském umění. Celá restaurace je navíc laděná do valašského stylu, takže autentičnost místní historie si budete moct vychutnat nejen na talíři, ale i ostatními smysly. Ať už jste pivař, vinař, abstinent či dostanete chuť na něco s více procenty, můžete se spolehnout na široký výběr z našeho nápojového lístku.

Pokud byste plánovali svatbu na klidném místě, jsme vám schopni vyhovět. Ubytování Beskydy nabízí nejen možnost přespání, ale i konání svateb, firemních akcí či jiných oslav. Určitě znáte Libušín, dílo Dušana Jurkoviče, který stojí na Pustevnách. U nás máme Malý Libušín, inspirovaný právě Jurkovičovým stylem. Tento interiér přímo vybízí k uspořádání oslav či jiných významných událostí. Moderní technika a profesionální catering je něco, na co se z naší strany můžete spolehnout.

Ubytování Beskydy a okolní aktivity

Pokud už budete mít opět načerpanou energii, v okolí je možnost spousty aktivit. Pouhých pár kilometrů od našeho hotelu se nachází Ráztoka, výchozí bod pro pěší túru na Pustevny. K dispozici máte hned tři možnosti, jak se na Pustevny dostat – tou první je 6 km dlouhá asfaltová Knížecí cesta. Pokud máte rádi turistické stezky, podél staré lanovky jsou to po modré trase přibližně 3 km. Máte-li však nějaké pohybové potíže či si chcete šetřit síly na chození po Pustevnách, můžete se nechat nahoru vyvézt lanovou dráhou. Kousek od Pusteven se nachází Stezka Valaška, odkud budete mít přenádherný výhled na široké okolí. Na druhou stranu od Stezky Valašky se nachází vrchol hory Radhošť. Po cestě na tento vrchol také projdete kolem kopie sochy Radegasta.

Poblíž ubytování Beskydy však nejsou jen Pustevny – od nás to máte kousek i k dalším horám, jako jsou např. Velký Javorník, Ondřejník či Lysá Hora. Po cestě na Velký Javorník si můžete udělat zastávku na skokanských můstcích ve Frenštátě pod Radhoštěm, které proslavil Jiří Raška. Pokud budete chtít jet na druhou stranu, na Ondřejník či na Lysou Horu, v obci Čeladná si můžete zahrát golf. Dáváte-li přednost většímu adrenalinu, v Ráztoce si můžete zalézt v lanovém centru Tarzánie. Dostali jste chuť se projet na kole? V okolí našeho hotelu je plno cyklostezek, které můžete využít!

Wellness přímo v hotelu

Pobyt u nás však nemusíte trávit jen na túrách či v sedle kol. Naše ubytování nabízí také wellness prostory, kde můžete relaxovat a nabírat energii tímto způsobem. Klid lesa a zvuky přírody vám vytvoří dokonalou atmosféru, která vám pomůže v uvolnění.

Pokud máte zájem o náš Hotel a chtěli byste se ubytovat, podívejte se na stránku rezervace ubytování. Máte-li nějaké další dotazy, neváhejte se podívat na stránku kontakt a ozvěte se nám. Budeme se na vás těšit!