Wellness pobyt

 

V dnešní uspěchané době je potřeba občas trochu zpomalit a odpočinout si. Jsme si jistí, že i vás už určitě napadlo, že byste chtěli alespoň na chvíli hodit za hlavu stresy každodenního života, na chvíli vypnout a neřešit práci ani žádné povinnosti, jen si odpočinout a načerpat novou energii. V tom případě jste přišli na to správné místo, náš wellness pobyt vás dozajista postaví zpět na nohy.

Váš wellness pobyt absolvujete v malebné krajině Moravskoslezských Beskyd, přesněji pod horou Radhošť v krásném Hotelu na Dolině. Ten se nachází v malé obci Trojanovice, v poklidných lesích, které vám zajistí dokonalou atmosféru pro váš ničím nerušený pobyt. Pojďme se tedy společně podívat na to, co všechno můžete během svého wellness pobytu dělat.

Naše pokoje

 

Nejvíce vás bude určitě zajímat, kde budete během svého pobytu ubytováni. Máme pro vás připravených až 9 typů pokojů, z toho jedno apartmá. Všechny naše pokoje jsou nově rekonstruované, takže vám můžeme zaručit, že se budete cítit téměř jako doma. Na každém pokoji najdete své vlastní WC a koupelnu, takže se nemusíte bát, že byste se museli o své soukromí s někým dělit. Na každém pokoji se také nachází buď samostatné postele, které se dají spojit v jednu velkou, a nebo manželské postele. Ve vybraných pokojích se také nachází pohovka, která se dá jednoduše přeměnit na plnohodnotné dodatečné lůžko, vany s tryskami či klimatizace.

Jak si odpočinout

 

Když už jste se dozvěděli, kde budete během svého pobytu ubytováni, je na čase vám říct něco o tom, jak můžete váš wellness pobyt prožít a co můžete podniknout.

Pokud jste přijeli čistě na wellness, tak jste udělali dobře. Naše venkovní wellness vám nabízí privátní saunu s bazénkem či venkovní vířivku s přímým výhledem na legendami opředený masiv hory Radhoště, to vše se nachází přímo v našem areálu.

Pokud si svůj wellness pobyt představujete s trochou pohybu, můžete využít náš tenisový kurt. Nemáte své vlastní rakety a míčky? Nevadí, všechno potřebné vybavení vám rádi zapůjčíme. Nemáte-li zrovna chuť na tenis, v okolí našeho hotelu je více než dost turistických tras a cyklostezek.

Pokud byste chtěli vyrazit na túru, můžeme jedině doporučit již několikrát zmiňovaný Radhošť. Na ten se dostanete několika způsoby – buď to po turistické trase přímo od nás, nebo autem do Ráztoky. Odtud můžete jít na Pustevny, a to buď pěšky po 6 km dlouhé asfaltové Knížecí cestě, po cca 3 km dlouhé modré turistické trase, nebo se nechat vyvézt lanovkou na samotný vrchol. Z Pusteven můžete jít po hřebeni kolem sochy Radegasta až na Radhošť, přičemž se celou cestu budete moct kochat nádhernými výhledy. Na druhou stranu z Pusteven, než je Radhošť, se také nachází stezka v korunách stromů, Stezka Valaška.

Wellness pobyt – doplnění energie jídlem

 

Pokud vám naše wellness nebo procházka po okolí pomohla k odpočinku, je na čase to vše završit něčím dobrým na zub, a kde jinde se občerstvit než v naší restauraci. Naše restaurace Trojanovice vám nabídne krásné prostředí, které na vás jako by dýchlo historií. Interiér je laděn do valašského stylu, převládají zde prvky dřeva a nechybí ani kachlová kamna. V naší nabídce jídel najdete nejen tradiční speciality místního regionu, ale i moderní kulinářské umění. Na doplnění tekutin máme v nabídce kromě nealka i pivo či víno, ale i něco ostřejšího.

Zaujali jsme vás? Ozvěte se nám!

 

Pokud jsme ve vás vzbudili zájem o wellness pobyt v našem hotelu, neváhejte se podívat na stránku rezervace ubytování a zjistěte, kdy u nás máte dveře otevřené. Pokud byste měli nějaké další dotazy, neváhejte se podívat na sekci kontakt, kde na nás najdete spojení, a nebojte se nám ozvat. Těšíme se na vás!