Útulné a komfortní ubytování

Vysoký standard ubytování, přírodní materiály, kvalitní provedení. Celková ubytovací kapacita hotelu je 13 dvoulůžkových pokojů ve dvou budovách. Z toho na osmi pokojích je plnohodnotné třetí lůžko a na třech pokojích je možnost další přistýlky. Všechny pokoje hotelu mají vlastní sociální zařízení. V nabídce je také bezbariérový pokoj, který nabízí komfortní ubytování, snadný přístup a pohodlí i lidem s handicapem. Pro náročné klienty máme v nabídce ubytování v apartmá s vířivkou na pokoji.

Zařízení a vybavení

Ve všech našich pokojích naleznete nadstandardní zařízení a vybavení.

Nábytek, postele, dveře i skříně jsou z kvalitního masivu – vyrobené lokální firmou z beskydského dřeva.

Vysoké a pohodlné matrace spolu s antialergickými přikrývkami vám zaručí klidný spánek a odpočinek.

Kvalitu oceníte i u sanitární techniky, fénu, ručníků, koberců či výtečné vody přímo z pramene.

Ručně šité závěsy, polštáře a dekorace spolu s obrazy regionálních umělců vykouzlí domáckou a osobitou atmosféru pohody a klidu.

Pokoj 1 Classic

Útulný a kvalitně zařízený pokoj základní kategorie se dvěma samostatnými lůžky, která lze pevně spojit dohromady. Ideální pro hosty na služební cestě, jednotlivce i páry. Pokoje vybaveny psacím stolem, křesly, šatní skříní, odkládacím prostorem pro kufr a televizí. Tvrdá podlaha pokoje je vhodná i pro pobyt s domácím mazlíčkem. Pokoj má vlastní koupelnu s WC a sprchou přístupnou přímo z ložnice. Tento pokoj se nachází v hlavní budově hotelu v prvním patře.

Pokoj 1 Classic s oddělenými lůžky, odkládacím prostorem pro kufr, televizí a křesly
Pokoj 2 Comfort

Útulný a kvalitně zařízený pokoj komfortní kategorie se dvěma samostanými lůžky, která lze pevně spojit dohromady. Ideální pro hosty na služební cestě, jednotlivce či páry. Pokoj je vybaven televizí, psacím stolem, židlí, šatní skříní, minibarem a odkládacím prostorem pro kufr. Klimatizace se postará o příjemný pobyt i během horkých letních dnů. Oproti pokojům klasické kategorie má tento navíc malý balkon s výhledem na Radhošť. Pokoj má vlastní koupelnu s WC a sprchou přístupnou přímo z ložnice. Tento pokoj se nachází v hlavní budově hotelu v prvním patře.

Pokoj 2 Comfort se dvěma pevně oddělenými lůžky
Pokoj 3 Superior

Pokoj vyšší kategorie se nachází v prvním patře hlavní hotelové budovy. Je zde obývací místností, koupelna a balkón, odkud je krásný výhled na Radhošť. V obývací části jsou tvrdé podlahy vhodné i pro pobyt s domácím mazlíčkem. Na útulnosti přidávají dřevěné obklady a vysoký strop. Velmi pohodlná dvojitá (manželská) postel s vysokou prémiovou matrací a dále ještě pohovka přeměnitelná na další plnohodnotné lůžko, televize, psací stůl a minibar. Klimatizace se postará o příjemný pobyt i během horkých letních dnů. Koupelna je přístupná přímo z pokoje a vybavena sprchou, umyvadlem a WC. Tento pokoj se nachází v hlavní budově hotelu v prvním patře.

Pokoj 3 Superior s dvojitou (manželskou) postelí, televizí a balkónem
Pokoj 4 Classic

Útulný a kvalitně zařízený pokoj základní kategorie se dvěma samostatnými lůžky, která lze pevně spojit dohromady. Ideální pro hosty na služební cestě, jednotlivce i páry. Pokoje vybaveny televizí, psacím stolem, křesly, minibarem, šatní skříní a odkládacím prostorem pro kufr. Tvrdá podlaha pokoje je vhodná i pro pobyt s domácím mazlíčkem. Na útulnosti přidávají dřevěné obklady a vysoký strop. Klimatizace se postará o příjemný pobyt i během horkých letních dnů. Pokoj má vlastní koupelnu s WC a sprchou přístupnou přímo z ložnice. Tento pokoj se nachází v hlavní budově hotelu v prvním patře.

Pokoj 4 Classic se dvěma oddělenými lůžky
Pokoj 5 Apartment

Velmi prostorné apartmá nejvyšší kategorie nacházející se v 1. patře v hlavní budově hotelu. Pokoj je rozdělen na 2 místnosti, ložnici a obývací místnost. V ložnici je velmi pohodlná dvojitá (manželská) postel s vysokou prémiovou matrací a dále ještě pohovka přeměnitelná na další plnohodnotné lůžko. Obývací část je vybavena malým kuchyňským koutem, který je vybaven základními kuchyňskými potřebami, elektrickou troubou se sporákem, malou ledničkou, kávovarem, rychlovarnou konvicí a dřezem. Dále je zde rohová pohovka k posezení. Každá místnost má svou vlastní televizi. Tvrdá podlaha pokoje je vhodná i pro pobyt s domácím mazlíčkem. V koupelně se nachází hydromasážní vana pro 2 osoby. Klimatizace se postará o příjemný pobyt i během horkých letních dnů. K pokoji náleží i velký balkón s posezením a panoramatickým výhledem na celý areál hotelu, les a vrcholky Beskyd. Pokoj se nachází v hlavní budově hotelu v prvním patře. Tento pokoj lze oddělit spolu s klasickým pokojem č. 4 od ostatních dveřmi na chodbě, tvořící tak rodinné apartmá se dvěma ložnicemi.

Pokoj 5 Apartment ložnice s dvojitou manželskou postelí
Pokoj 6 Exclusive Whirlpool

Pokoj vyšší kategorie situovaný k lesu v prvním patře vedlejší ubytovací budovy Anděla naproti hlavní hotelové budovy přes parkoviště. Oproti ostatním pokojům z kategorie Exclusive je tento ještě navíc vybaven hydromasážní vanou pro 2 osoby. Jelikož je zde nerozdělitelná dvojitá postel, je tento pokoj ideální pro páry. Díky klidné poloze a velmi pohodlnému lůžku s vysokou prémiovou matrací se zde skvěle spí. Dále je zde obývací část s posezením tvořeném pohovkou a křeslem, oddělená paravánem od části lůžkové. Pokoj má malý balkón, z kterého je výhled do lesa a na horu Radhošť. Tento pokoj lze oddělit spolu s komfortním pokojem č. A7 od ostatních pokojů dveřmi na chodbě, tvořící tak rodinné apartmá se dvěma ložnicemi.

Pokoj 6 Exclusive Whirlpool nerozdělitelná dvojitá postel
Pokoj 7 Comfort

Pokoj kategorie komfort se dvěma pevně oddělenými lůžky, ideální pro hosty na služební cestě či jednotlivce. Je vybaven psacím stolem, židlí, šatní skříní, odkládacím prostorem pro kufr, televizí a minibarem. Pokoj má vlastní koupelnu s WC a sprchou přístupnou přímo z pokoje. Tento pokoj se nachází ve vedlejší ubytovací budově Anděla naproti hlavní budově hotelu přes parkoviště v prvním patře. Má malý balkón s výhledem do lesa a na Radhošť.

Pokoj 7 Comfort se dvěma pevně oddělenými lůžky
Pokoje Superior

Celkem 3 pokoje vyšší kategorie nacházející se ve vedlejší ubytovací budově Anděla oproti hlavní budově hotelu přes parkoviště. Je zde velmi pohodlná dvojitá (manželská) postel s vysokou prémiovou matrací a dále ještě pohovka přeměnitelná na další plnohodnotné lůžko. V případě potřeby lze zde ještě umístit rozkládací lůžko pro čtvrtou ubytovanou osobu menšího vzrůstu, nebo dítě. Pokoje v přízemí mají terasu, jeden z pokojů je v prvním patře a má malý balkón. Z terasy i balkónu je výhled do lesa a na horu Radhošť. Jeden z pokojů v přízemí je uzpůsoben i pro hosty na invalidním vozíku, včetně sprchového koutu a toalety.

Pokoje Superior s nerozdělitelnou dvojitou postelí
Pokoje Exclusive

Celkem 3 pokoje vyšší kategorie nacházející se ve vedlejší ubytovací budově Anděla oproti hlavní budově hotelu přes parkoviště. Je zde velmi pohodlná dvojitá (manželská) postel s vysokou prémiovou matrací a dále ještě pohovka přeměnitelná na další plnohodnotné lůžko. Pokoj je rozdělen přepážkou na psací a obývací část. Pokoje v přízemí mají terasu, jeden z pokojů je v prvním patře a má malý balkón. Z terasy i balkónu je výhled do lesa a na horu Radhošť.

Pokoj Exclusive manželská postel