Útulné a komfortní ubytování

Vysoký standard ubytování, přírodní materiály, kvalitní provedení. Celková ubytovací kapacita hotelu je 13 dvoulůžkových pokojů ve dvou budovách. Z toho na osmi pokojích je plnohodnotné třetí lůžko a na třech pokojích je možnost další přistýlky. Všechny pokoje hotelu mají vlastní sociální zařízení. V nabídce je také bezbariérový pokoj, který nabízí komfortní ubytování, snadný přístup a pohodlí i lidem s handicapem. Pro náročné klienty máme v nabídce ubytování v apartmá s vířivkou na pokoji.

Zařízení a vybavení

Ve všech našich pokojích naleznete nadstandardní zařízení a vybavení.

Nábytek, postele, dveře i skříně jsou z kvalitního masivu – vyrobené lokální firmou z beskydského dřeva.

Vysoké a pohodlné matrace spolu s antialergickými přikrývkami vám zaručí klidný spánek a odpočinek.

Kvalitu oceníte i u sanitární techniky, fénu, ručníků, koberců či výtečné vody přímo z pramene.

Ručně šité závěsy, polštáře a dekorace spolu s obrazy regionálních umělců vykouzlí domáckou a osobitou atmosféru pohody a klidu.

Pokoj 1 Classic

Útulný a kvalitně zařízený pokoj základní kategorie se dvěma oddělenými lůžky, ideální pro hosty na služební cestě či jednotlivce. Pokoje vybaveny konferenčním stolem, křesly, šatní skříní, odkládacím prostorem pro kufr a televizí. Pokoj má vlastní koupelnu s WC a sprchou přístupnou přímo z ložnice.

Pokoj 1 Classic s oddělenými lůžky, odkládacím prostorem pro kufr, televizí a křesly
Pokoj 2 Comfort

Útulný a kvalitně zařízený pokoj komfortní kategorie se dvěma pevně oddělenými lůžky, ideální pro hosty na služební cestě či jednotlivce. Pokoje vybaveny psacím stolem, židlí, šatní skříní, odkládacím prostorem pro kufr, televizi a klimatizaci. Oproti pokojům základní kategorie má tento navíc malý balkon s výhledem na Radhošť. Pokoj má vlastní koupelnu s WC a sprchou přístupnou přímo z ložnice.

Pokoj 2 Comfort se dvěma pevně oddělenými lůžky
Pokoj 3 Superior

Pokoj vyšší kategorie se nachází v prvním patře hlavní hotelové budovy. Je tvořen obývací místností, koupelnou a balkónem, odkud je krásný výhled na Radhošť. V obývací části jsou tvrdé podlahy a dřevěné obklady, dvojitá (manželská) postel s prémiovou matrací Magniflex, pohovka přeměnitelná na další plnohodnotné lůžko, televize, konferenční stolek s křesly a minibar. Pokoj je klimatizován. Koupelna je přístupná přímo z pokoje a vybavena sprchou, umyvadlem a WC.

Pokoj 3 Superior s dvojitou (manželskou) postelí, televizí a balkónem
Pokoj 4 Classic

Útulně a kvalitně zařízený pokoj základní kategorie se dvěma oddělenými lůžky, která lze srazit k sobě. Pokoj je vybaven klimatizací, psacím stolem, židlí, šatní skříní, odkládacím prostorem pro kufr, LCD TV a WiFi internet. Pokoj má vlastní koupelnu s WC a sprchou přístupnou přímo z pokoje.

Pokoj 4 Classic se dvěma oddělenými lůžky
Pokoj 5 Apartment

Velmi prostorné apartmá nejvyšší kategorie nacházející se v 1. patře v hlavní budově hotelu. Pokoj je rozdělen na 2 místnosti, ložnici a obývací místnost. V ložnici je dvojitá (manželská) postel s prvotřídní matrace značky Magniflex. Rovněž se zde nachází pohovka přeměnitelná na další plnohodnotné lůžko. Obývací část je vybavena malým kuchyňským koutem, který je vybaven základními kuchyňskými potřebami, elektrickou troubou se sporákem, malou ledničkou, kávovarem, rychlovarnou konvicí a dřezem. Dále je zde rohová pohovka k posezení. Každá místnost má svou vlastní televizi. V koupelně se nachází hydromasážní vana pro 2 osoby. K pokoji náleží i velký balkón s posezením a panoramatickým výhledem na celý areál hotelu, les a vrcholky Beskyd.

Pokoj 5 Apartment ložnice s dvojitou manželskou postelí
Pokoj 6 Exclusive Whirlpool

Pokoj vyšší kategorie situovaný k lesu v budově Anděla oproti hlavní budově přes parkoviště. Oproti základní kategorii je pokoj mnohem prostornější a je komfortněji a vkusněji zařízen. Jelikož je zde nerozdělitelná dvojitá postel, je tento pokoj ideální pro páry. Díky klidné poloze a prémiovým matracím Magniflex se zde skvěle spí. Dále je zde pohovka konvertovatelná na plnohodnotné lůžko. Pokoje v přízemí mají terasu, pokoje v patře zase malý balkón, odkud je nádherný výhled na horu Radhošť.

Pokoj 6 Exclusive Whirlpool nerozdělitelná dvojitá postel
Pokoj 7 Comfort

Útulný a kvalitně zařízený pokoj ve stejném stylu, jako pokoje Superior a Exclusive, se dvěma pevně oddělenými lůžky, ideální pro hosty na služební cestě či jednotlivce. Pokoj je vybaven psacím stolem, židlí, šatní skříní, odkládacím prostorem pro kufr, LCD TV se satelitním příjmem, WiFi internet. Pokoj má vlastní koupelnu s WC a sprchou. Pokoj Komfortní kategorie mají oproti pokojům Klasické kategorie malý balkón s výhledem na Radhošť.

Pokoj 7 Comfort se dvěma pevně oddělenými lůžky
Pokoje Superior

Celkem 3 pokoje vyšší kategorie situovaný k lesu v budově Anděla oproti hlavní budově přes parkoviště. Oproti základní kategorii je pokoj mnohem prostornější a je komfortněji a vkusněji zařízen. Jelikož je zde nerozdělitelná dvojitá postel, je tento pokoj ideální pro páry. Díky klidné poloze a prémiovým matracím Magniflex se zde skvěle spí. Dále je zde pohovka konvertovatelná na plnohodnotné lůžko. Pokoj je v přízemí a má terasu s posezením, z oken je výhled na zahradu a les. Jeden z pokojů je plně bezbariérový, včetně toalety a sprchového koutu.​

Pokoje Superior s nerozdělitelnou dvojitou postelí
Pokoje Exclusive

Celkem 3 pokoje vyšší kategorie situované k lesu v budově Anděla oproti hlavní budově přes parkoviště. Oproti základní kategorii je pokoj mnohem prostornější a je komfortněji a vkusněji zařízen. Jelikož je zde nerozdělitelná dvojitá postel, je tento pokoj ideální pro páry. Díky klidné poloze a prémiovým matracím Magniflex se zde skvěle spí. Dále je zde pohovka konvertovatelná na plnohodnotné lůžko. Pokoje v přízemí mají terasu, pokoje v patře zase malý balkón, odkud je nádherný výhled na horu Radhošť.

Pokoj Exclusive manželská postel