Restaurace Trojanovice

Naše Restaurace Trojanovice se drží místních zvyků a tradic, proto vám můžeme nabídnout jedinečnou atmosféru s interiérem především ze dřeva podle valašského stylu. Chtěli jsme vyvolat dojem přátelského posezení na dvorku u chalupy, ze které je hostům přinášeno občerstvení, jako se to dělávalo za dávných dob na návštěvách a setkáních. Nesmí chybět ani ta správná zábava, proto určitě oceníte i náš kulečník. Celou tuto příjemnou atmosféru podtrhuje teplo kachlového krbu. Konec konců kombinace rozpáleného krbu, hry kulečníku a k tomu dobrého nápoje, je předpokladem pro příjemně strávené zimní večery.

Pokrmy naší restaurace Trojanovice

V naši restauraci naleznete chutné kombinace tradičních receptů s moderním přístupem ke gastronomii. Protože spokojenost zákazníků je na prvním místě, všechny pokrmy jsou vždy čerstvé a pečlivě připravované. Samozřejmě nesmí chybět ani správně načepované moravské pivo, poctivá slivovice nebo pečlivě vybraná vína z malých moravských vinařství. Pokud chcete vidět komplexní nabídku pokrmů naší restaurace, podívejte se na jídelní lístek.

Terasa restaurace

U naší restaurace Trojanovice určitě oceníte i terasu s altánem a venkovním krbem, která je částečně krytá. Zvolit si tedy můžete posezení jak pod střechou, tak pod širým nebem. V teplých dnech ji tak můžete využít i za deštivého počasí. Díky krbu se zde však dá sedět i během chladnějších dní. Přilehlý altán je nejen skvělým místem pro sledování odehrávajících se tenisových zápasů na kurtech, ale i perfektním venkovním posezením pro menší soukromé či firemní akce a hostiny či jiné události. Na střeše altánu je umístěna zvonička s vysvěceným zvonem, což dodává vážnost soukromým svatebním obřadům, které se pořádají pod širým nebem.

Otevírací doba naší restaurace

U nás je otevřeno každý den od 11 do 21 hodin, ale v neděli zavíráme již ve 20 hodin. Kuchař vám poskytne gurmánský zážitek kterýkoliv den do 20 hodin. Naleznete u nás nejen již zmíněný kulečník (karambol), ale také Wi-Fi připojení zdarma, HD plochou televizi se satelitním příjmem ke sledování sportovních utkání, příjemnou obsluhu a možnost ubytování v případě, že se vám návštěva naší restaurace Trojanovice protáhne a vy se rozhodnete zdržet přes noc.

Jsme víc než jen restaurace

Plánujete rodinnou oslavu, svatební den nebo firemní večírek? Krásné prostředí, příjemná atmosféra, dobré jídlo – to vše, a ještě mnohem víc, vám nabízíme, aby se váš den stal tím nejkrásnějším. S radostí vám pomůžeme zrealizovat vaše přání. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte zavítat do sekce kontakt a obrátit se na nás. Více informací k pořádaní svateb naleznete v sekci Svatba v Beskydech.