Restaurace Trojanovice

Restaurace Trojanovice s interiérem inspirovaným v místním valašském stylu nabízí hostům jedinečnou atmosféru sounáležitosti s lokálními zvyky a tradicemi. Interiér restaurace je především ze dřeva. Napodobuje posezení na dvorku u chalupy, ze které je hostům přinášeno občerstvení, jako se to dělávalo za dávných dob na návštěvách a setkáních.

 

Pokrmy restaurace Trojanovice

Zde podávané pokrmy jsou chutnou kombinací tradičních receptů a moderních přístupů v gastronomii. Pokrmy jsou vždy pečlivě upravené a čerstvě připravené. K jídlu si jistě rádi vychutnáte správně načepované moravské pivo, poctivou slivovici nebo pečlivě vybraná vína z malých moravských vinařství.

Ti, co neradi dlouho sedí u stolu, si spolu jistě rádi zahrají kulečník. Za chladného počasí návštěvníci uvítají teplo a příjemnou atmosféru kachlového krbu. Kombinace rozpáleného krbu, hry kulečníku a k tomu dobrého nápoje, je předpokladem pro příjemně strávené zimní večery.

 

Otevírací doba restaurace Trojanovice

Otevřeno je denně od 11 do 22 hodin, v neděli se zavírá již ve 20 hodin. Kuchyň je v provozu každý den, vždy od 11 hodin a končí zpravidla večer ve 20 hodin. V restauraci máme pro hosty restaurace Wi-Fi připojení zdarma, již zmíněný kulečník (karambol), HD plochou televizi se satelitním příjmem ke sledování sportovních utkání, příjemnou obsluhu a možnost ubytování v případě, že se vám návštěva naší restaurace protáhne.

 

Terasa restaurace

Součástí Restaurace Trojanovice je částečně krytá terasa a altán s krbem. Terasa poskytuje hostům pohodlné posezení, jak pod střechou, tak na venku pod otevřeným nebem. V teplých dnech se dá na terase posedět za každého počasí. Přilehlý altán je nejen skvělým místem pro sledování odehrávajících se tenisových zápasů na kurtech, ale i perfektním venkovním posezením pro menší soukromé či firemní akce a hostiny a jiné události. Díky krbu se dá venku sedět i když je chladněji. Na střeše altánu je umístěna zvonička s vysvěceným zvonem, což propůjčuje vážnost zde konaným soukromým svatebním obřadům pořádaným pod širým nebem.

Restaurace Trojanovice ve valšském stylu

Restaurace Trojanovice dále nabízí

Svatební den nebo rodinnou oslavu, to je výjimečnost mnoha okamžiků. Krásné prostředí, příjemná atmosféra, dobré jídlo. To vše vám nabízíme, aby se váš den stal tím nejkrásnějším. Vyslovte svá přání, my vám je pomůžeme zrealizovat.

Více informací o možnosti pořádání svateb naleznete v sekci Svatba v Beskydech.

Aktuální nabídku pokrmů připravovaných naší restaurací naleznete v sekci jídelní lístek.

Ohledně nezávazné konzultace nás neváhejte kontaktovat. Naše kontakty naleznete v sekci Kontakty.