Rezervovat
pobyt

Naše kuchyně

Zažijte naplno vyhlášenou valašskou pohostinnost – na Vánoce, Silvestra, Velikonoce, o prázdninách i ve všední den. Vždy můžete ochutnat vynikající domácí slivovici, poctivou valašskou kyselici nebo místní specialitu kontrabáš z rukou profesionálů, kteří se inspirují recepty našich předků a zároveň respektují moderní kuchyni. Ctíme lokální suroviny, světové trendy a profesionální přístup k řemeslu.

Beskydská kuchyně v moderním hávu

Restaurace v tradičním beskydském stylu je srdcem našeho hotelu. Kvalitní gastronomie je pro nás základním cílem i cestou. Máme stálý tým kuchařů, kteří sbírali zkušenosti v renomovaných zahraničních hotelích nebo na luxusních lodích křižujících oceány. Čerpáme z krajové kuchyně, na kterou často nahlížíme moderní optikou. Jídla našeho regionu, která byla zdrojem energie pro těžkou práci na polích a v lesích, doplňujeme lehčími pokrmy, inspirovanými současnými gastronomickými trendy. K výborným jídlům nabízíme vybraná vína a dobře ošetřená tuzemská piva. Ráno nabízíme snídaňový bufet s regionálními produkty, na který naši hosté vzpomínají ještě po návratu domů.

Otvírací doba restaurace

pondělí – sobota: 11:00 – 22:00 • neděle: 11:00 – 20:00

Běžná provozní doba kuchyně denně do 20:00, poslední objednávka jídla do 20:00.
Rezervace stolu na tel. čísle: +420 605 111 715 (recepce)

V restauraci akceptujeme platby v hotovosti, kartou (EuroCard, MasterCard, Visa, AMEX, UnionPay)
nebo poukázkami a benefity (Benefit Plus, Edenred, Sodexo, Gusto karta).

Svatomartinské speciality

Od středy 10. listopadu 2021 Vás zveme na kachní a husí speciality, spolu se speciálním Svatomartinským pivem nebo Svatomartinským vínem... Rezervujte se si stůl v naší restauraci nebo si objednejte gastronomické delikatesy s sebou na tel. čísle 605 111 715

Více informací »

AKCE: Polopenze v ceně ubytování

Od 1. října 2021 je v ceně ubytování zahrnuta polopenze při ubytování od neděle do čtvrtka (příp. ubytování kratší mezi těmito dny). Tato nabídka platí pouze při přímé objednávce přes rezervační systém na našem webu a neplatí pro služební pobyty ani ve státní svátky. Polopenze je servírovaná a nabízí výběr ze 4 jídel, z toho jedno bezmasé a jedno sladké.

Více informací »

Nápojový lístek

Vyberte si z nealkoholických chlazených nápojů, kvalitních čajů, špičkové kávy nebo pečlivě ošetřeného českého piva. K našim jídlů se také skvěle hodí výběr moravských vín, sektů či digestivů.

Více informací »

Jídelní lístek – stálé menu

Od 3. prosince 2020 je hotelová restaurace otevřena pro veřejnost denně od 11:00 do 21:00. V neděli do 20:00. V našem stálém menu najdete lokální beskydská jídla, která doplňujeme lehčími pokrmy, inspirovanými současnými gastronomickými trendy. K výborným jídlům nabízíme vybraná vína a plzeňské a litovelské pivo. Ráno nabízíme snídaňový bufet s regionálními produkty, na který naši hosté vzpomínají ještě po návratu domů.

Více informací »