Na Dolině - Hotel Trojanovice

Toužíte po místu, kde si odpočinete od každodenního shonu a nadechnete se čerstvého vzduchu? Pak je Hotel Trojanovice na Dolině pro vás tou pravou volbou. Nachází se v malebném Beskydském regionu, který se pyšní svým rozmanitým přírodním bohatstvím. Náš hotel je ideálním místem pro ty z vás, kteří touží zažít aktivity, relax, chtějí být obklopeni přírodou a užít si naprostý klid a pohodlí.

Rezervace ubytování
Ubytování

Nabízíme široký výběr možností ubytování, od útulných pokojů pro dva, až po prostorné apartmány, kde se vejde celá vaše rodina. Hotel je plně přístupný pro všechny, máme také připravený pokoj pro hosty s omezenou mobilitou. Hlavní budova nabízí tradiční valašskou restauraci s možností posezení na kryté terase, nebo v altánu s krbem. V nové budově Anděla se nachází pokoje jenž vás nadchnou svým klidným a tichým umístěním. Apartmány navíc disponují terasou nebo balkónem, které nabízejí nádherný výhled do okolní přírody.

Naše pokoje
Restaurace

Restaurace Trojanovice je zařízená ve valašském stylu a navodí vám atmosféru dávných dob. V interiéru dominuje přírodní dřevo a spolu s kachlovými kamny vytváří autentické prostředí. Můžete zde ochutnat tradiční recepty obohaceny o moderní kulinářské lahůdky. Čeká na vás široký výběr piv, destilátů nebo vín. Každý si zde vybere svou vlastní, jedinečnou kombinaci chutí.

Restaurace Trojanovice
Svatby, firemní akce a jiné události

Pustevny jsou známé svým Libušínem a Hotel Trojanovice má tu čest hostit Malý Libušín, který je inspirovaný Dušanem Jurkovičem, a jehož kouzlo můžete prožít v našem společenském sále s kapacitou pro 60 osob. Prostor nám poskytuje jedinečnou kulisu pro firemní akce, svatby a další události. Obklopeni Beskydskými lesy, profesionálním cateringem a moderní technikou, to vše vytvoří kouzelnou atmosféru na kterou nikdy nezapomenete.

Svatby a firemní akce
Objevujte krásy okolí hotelu Trojanovice

Hotel Trojanovice na Dolině je výjimečný svým umístěním v srdci Beskyd nedaleko Pusteven. Dolní stanice lanovky, se kterou se vyvezete až na hřeben hor, se od našeho hotelu nachází pouhé 4 km. Nebudete se nudit v žádném ročním období. Na své si přijdou také milovníci cyklistiky. Velmi oblíbená je návštěva nadzemní konstrukce, která nese název Stezka Valaška, a která se nachází kousek od horní stanice lanové dráhy na Pustevnách.

Pro pěší turisty
Zažijte vzrušující dobrodružství

Zažijte trochu adrenalinu a vyzkoušejte si svou fyzickou kondici, můžete zavítat do lanového centra Tarzánie kde se budou bavit jak dospělí, tak děti. Nachází se kousek od spodní stanice lanové dráhy, v Ráztoce. Čekají vás zde například bungee trampolíny nebo obávána atrakce power fan, která vám umožní padat volným pádem až 13 metrů.

Skokanské můstky a rozhledna

Za návštěvu stojí také skokanské můstky v nedalekém Frenštátě pod Radhoštěm. Byly vybudovány mezi lety 1969 až 1973, kde je proslavil legendární Jiří Raška. Odtud můžete pokračovat na Javorník, na kterém stojí rozhledna s krásným výhledem na celé okolí.

Aktivity a relax
Hotel Trojanovice - poklad ukrytý v srdci Beskyd

Hotel Trojanovice zaručuje klidný pobyt s veškerým komfortem a možnostmi k odpočinku včetně  privátní wellness zóny. Náš přátelský personál se postará o to, abyste se cítili jako doma a udělá vše pro ten nejpříjemnější zážitek z vašeho pobytu. Nechte se unést kouzelnou atmosférou, jenž Beskydy nabízejí. Máte-li zájem o rezervaci pobytu, navštivte naši sekci kontakt, kde na nás najdete spojení. Těšíme se na vás!