Svatba Trojanovice

Proběhla už u vás ta úžasná chvíle, kdy vás partner požádal o ruku? To už jste asi začali plánovat vše okolo svatby. Zůstává však jedna z nejdůležitějších otázek – kde svou dokonalou svatbu snů uskutečníte? Co takhle vyzkoušet to, čemu u nás říkáme Svatba Trojanovice? Kouzelné místo pro váš dokonalý den přímo v srdci Beskyd!

NÁDHERNÝ INTERIÉR

Svatba Trojanovice dbá na prostředí, proto se vám naše prostory budou dozajista líbit. Pokud znáte Libušín, který stojí na Pustevnách, máme pro vás dobrou zprávu – u nás jej máme také! Malý Libušín, jak jsme to nazvali, se inspiroval Dušanem Jurkovičem a interiérem se mu opravdu dokonale přiblížil. Svatbu v takovémto prostředí zažijete jen jedenkrát za život.

MOŽNOST UBYTOVÁNÍ

Nemusíte se bát, že byste museli během svatby někoho obtěžovat s odvozem ostatních svatebčanů, na tento problém pro vás máme řešení – Hotel Trojanovice. Celková ubytovací kapacita činí 13 dvoulůžkových ve dvou budovách, na osmi těchto pokojích je plnohodnotné třetí lůžko a ve třech pokojích je i možnost přistýlky. K tomu všemu nadstandartní zařízení a vybavení – nábytek, postele, dveře i skříně jsou z masivu, vysoké a pohodlné matrace s antialergickými přikrývkami, sanitární technika.

VÝTEČNÁ KUCHYNĚ

Naše restaurace Trojanovice vám také zařídí výtečné jídlo, které si zamilujete. Vybírat si můžete buď z našeho jídelního lístku nebo vám uvaříme jídlo podle vašich představ. Nebojte se, naši kuchaři jsou profesionálové, kteří sbírali své drahocenné zkušenosti nejen po České republice, ale i v dalších zemích Evropy.  To vše v prostorách, kde se se snoubí jedinečná atmosféra s místními tradicemi a zvyky – interiér je totiž především ze dřeva a ve valašském stylu, takže se budete cítit velmi příjemně a útulně.

MOŽNÉ AKTIVITY & RELAX

Pokud už byste z plánování a stresování se ze svatby měli hlavu jako střep, různé aktivity & relax vám dozajista vyčistí mysl a nabídne skvělou možnost si odpočinout. Naše privátní sauna s bazénkem a venkovní vířivka s výhledem na masiv Radhoště vás dokonale uvolní a zrelaxuje. Pokud byste chtěli během své svatby věci ozvláštnit, neostýchejte se a domluvte se s naším personálem na využití tenisových kurtů. Pokud nemáte vlastní vybavení, rádi vám zapůjčíme to naše. V této lokaci máte také výhodu, že téměř kamkoliv zajdete, tam najdete dokonalé místo pro vaše focení.

POPTÁVKA SVATBY

Pokud jsme vás našimi argumenty přesvědčili a máte pocit, že naše nabídka svatba Trojanovice je přímo pro vás, tak neváhejte a využijte náš poptávkový formulář pro svou vysněnou svatbu. Chtěli byste se domluvit jinak? Podívejte se na stránku kontakt, kde najdete všechny potřebné kontaktní údaje. Jsme si jistí, že pokud si nás vyberete, tak rozhodně nebudete litovat!

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Váš telefon (vyžadováno)

    Požadovaný termín(vyžadováno)

    Vaše zpráva